Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Dubel w Jastrzębiu-Zdroju oferuje kompleksową obsługę prawną Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Kancelaria mieści się w Jastrzębiu - Zdroju.

W zakresie swojej działalności Kancelaria udziela porad prawnych, zapewnia zastępstwo procesowe przed sądami, sporządza pisma procesowe, projekty umów i opinie prawne.

Priorytetem Kancelarii jest świadczenie wysokiej jakości usług prawnych. Realizacji tego celu służą nasza wiedza, doświadczenie i pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy. Dbamy o właściwe pełne życzliwości i otwartości relacje z Klientami. Wsłuchując się w ich problemy dobieramy adekwatne i najbardziej efektywne środki działania. Dużą wagę przywiązujemy do działania zgodnego z wytycznymi kodeksu etyki adwokackiej zawsze dochowując tajemnicy powierzonych nam informacji, działając dyskretnie będąc w pełni świadomymi jak wrażliwe częstokroć sprawy są nam powierzane.

Kancelaria prowadzi sprawy klientów z terenu całego Śląska, w szczególności z Jastrzębia - Zdroju, Wodzisławia Śląskiego, Cieszyna, Żor, Rybnika, i Raciborza.

Zapraszamy do współpracy.

 

Siedziba Kancelarii Adwokat Marty Dubel w Jastrzębiu - Zdroju:

Kancelaria jastrzebie zdroj 1

kancelaria jastrzebie zdroj 2

 

fb icon 325x325